Дата: 22.06.2021 16:59

Сьогодні, 22 червня, відбулось засідання виконавчого комітету  міської ради, яке провів міський голова Тетяна Ковчежнюк. Під час засідання було розглянуто низку питань щодо забезпечення  життєдіяльності громади.
У рамках засідання ухвалено рішення, що стосувались захисту прав дітей, благоустрою та комунальної сфери, майнових питань.
Розглянуто заяви громадян про надання дозволу на видалення зелених насаджень, про зміну адреси об’єктів нерухомого майна та прийнято відповідні рішення.

Окремо було обговорено членами виконкому та підтримано рішення, що стосувалося виділення та надання матеріальної грошової допомоги.

З усіх питань порядку денного прийнято рішення, які відповідно до регламенту будуть оприлюднені на офіційному вебсайті громади.

По закінченню Тетяна Ковчежнюк запросила всіх присутніх 24 червня об 11:00 на відкриття оздобленого гранітного меморіалу «Загиблим воїнам АТО/ООС».

Відділ організаційно-кадрової роботи

міської ради