Працівники сільських закладів культури вшанували пам'ять полеглих солдат

Дата: 22.06.2021 14:53

Щорічно, 22 червня, в Україні відзначається День скорботи і вшанування пам'яті жертв війни. Ця дата припадає на день початку німецько-радянської війни, яка забрала життя кожного п’ятого українця. Цього дня ми згадуємо усіх тих, хто впав на полі брані, хто жертвував найдорожчим задля того, аби наша Вітчизна була вільною від будь-якого завойовника. І наш святий обов’язок сьогодні – зберегти мир, спокій і злагоду у суспільстві задля світлої пам’яті тих, хто ціною свого життя йшов до Перемоги.
З нагоди пам’ятної дати працівники сільських закладів культури вшанували пам'ять полеглих солдат та здійснили покладання квітів до братських могил. Були оформлені тематичні книжкові та фото виставки.

Відділ культури та туризму

міської ради