Свято Трійці в сільських закладах культури

Дата: 22.06.2021 09:21

На Трійцю, чи Зелені Свята,
в теплі купається земля.
Прибралась рясно наша хата
в зелене липове гілля

День Святої Трійці вважається в народі одним з найбільших свят після Різдва та Великодня. Відзначають його у 7-му неділю після Воскресіння Христового і святкують три дні. Традиційно цей день вважається початком історії церкви, коли Господь відкрив апостолам повноту своєї слави у триєдинствi: Бога-Отця, Бога-Сина i Святого Духу. Він є тим фундаментом, на якому побудована велична основа нашої духовності та віри, які у всі часи допомагали людині зберігати свою гідність, пошану до оточуючих, спрямовували думки і почуття до вічних духовних ідеалів.
Так, на передодні Дня Святої Трійці в бібліотеці-філіал №47 м.Бобровиця проведено виставку. У Браницькій сільській бібліотеці була створена викладка на огляд "Свята Трійця у традиціях і звичаях українського народу." Озерянський сільський будинок культури та Осокорівський сільський клуб також провели різні виставки та конкурси.

Всі присутні провели гарно час та отримали багато позитивних емоцій.

Відділ культури та туризму

міської ради