Діти – це найбільш чутлива та вразлива категорія клієнтів, вони найбільше потребують особливої уваги та захисту

Дата: 22.06.2021 08:51

Відповідно до Закону України «Про безоплатну правову допомогу» право на БПД мають діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, діти, які перебувають у складних життєвих обставинах та які постраждали внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.
Фахівці Центру надання соціальних послуг зустрілася із спеціалістом Бобровицького бюро правової допомоги Анною Рябенко. На зустрічі мова йшла, насамперед, про спільні виїзди фахівців з метою проведення правопросвітницьких заходів, виїзні консультування до конкретних клієнтів та спільне проведення інформаційних заходів.

Анна  поінформували про роботу та функції Бобровицького бюро правової допомоги, а також надала правову консультацію щодо права на реабілітацію у санаторно-курортних закладах, умови призначення і виплати допомоги при народженні дитини.

Центр надання соціальних послуг

міської ради