Ким стати в майбутньому, яку професію обрати?

Дата: 10.06.2021 15:55

Вибір професії – це надзвичайно відповідальний етап у житті людини. Важливо правильно обрати собі майбутній фах, тобто практично свій життєвий шлях. Проте зробити це не так просто – не завжди вистачає знань про кожну з професій і вміння оцінити власні здібності та можливості, виявити свої інтереси і вподобання.
Щороку перед випускниками школи постає ряд важливих запитань: ким стати в майбутньому, яку професію обрати та як не помилитись з вибором і бути потрібним, затребуваним спеціалістом?
Щоб допомогти випускникам вірно обрати навчальний заклад та майбутню професію у бібліотеці для дітей бібліотекарі влаштували тематичний стелаж "Профорієнтація. Інформація. Освіта"

КЗ "Публічна бібліотека"