Засідання сесії міської ради

Дата: 11.06.2021 15:44

Бобровицька міська рада повідомляє, що 25 червня 2021 року об 11 годині в адмінприміщенні (зал засідань, ІІІ поверх) за адресою: м.Бобровиця, вул. Незалежності, 46 відбудеться засідання 9 сесії Бобровицької міської ради VІІІ скликання.
На сесію запрошуються: депутати Бобровицької  міської  ради, депутати обласної  ради,  керівники  установ,  організацій підвідомчої території.

Орієнтовний перелік питань для розгляду на засіданні 9  сесії  Бобровицької міської ради  VIII скликання, 25.06.2021 року:

1. Про затвердження Програми підтримки малого і середнього підприємництва на підвідомчій території Бобровицької міської ради на 2021 – 2023 роки.
  2. Про внесення змін у додаток 3 до Програми інформатизації  діяльності  Бобровицької  міської ради та її виконавчих органів на 2021-2022 роки.
  3. Про внесення змін до  паспорта та у додаток 1 до Програми протидії захворюванню на туберкульоз на підвідомчій території Бобровицької міської ради на 2020-2021 роки.
  4.  Про внесення змін до  Програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства на 2021-2022 роки.
  5. Про  внесення змін до Програми фінансової підтримки комунальних підприємств підвідомчої  території  міської  ради та  здійснення внесків до їх статутних капіталів на 2021-2022  роки.
  6. Про внесення змін до рішення  міської ради  від 24 грудня 2020 року №62-3/VІІІ  «Про бюджет Бобровицької міської територіальної громади на 2021 рік  (код бюджету 25521000000)».
  7. Про внесення змін до рішення від 24.12.2020 року № 72-3/VІІІ «Про Перелік  адміністративних послуг, які надаються через відділ «Центр надання адміністративних послуг» Бобровицької міської ради».

8. Про внесення змін до рішення 1 сесії  Бобровицької міської ради VIIІ  скликання від 01.12.2020 року № 28-1/ VIIІ «Про  утворення виконавчого  комітету Бобровицької міської ради, визначення  його  чисельності та

затвердження персонального складу».

9. Про зміну типу та найменування Браницького ЗЗСО І-ІІІ ступенів

Бобровицької міської ради Бобровицького району Чернігівської області.

10. Про затвердження  договору оренди комунального майна КНП «Бобровицький центр первинної медико-санітарної допомоги» Бобровицької міської ради з відділом культури та туризму Бобровицької міської ради.

11. Про затвердження  договору оренди комунального майна КНП «Бобровицька опорна лікарня» Бобровицької міської ради з КНП «Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Чернігівської обласної ради;

12. Про затвердження  договору оренди комунального майна КНП «Бобровицька опорна лікарня» Бобровицької міської ради з КНП «Бобровицький центр первинної медико-санітарної допомоги» Бобровицької міської ради.

13. Про затвердження умов продажу об’єкта малої приватизації комунального майна Бобровицької міської ради.

14. Про затвердження  розпоряджень міського голови, прийнятих у міжсесійний період.

15. Земельні питання.

16. Інші питання.