Обласний освітній проєкт «Моя Україна – єдина та вільна» (до 30-ї річниці незалежності України)

Дата: 11.06.2021 09:56

У лютому-червні 2021 року проведено обласний освітній проєкт «Моя Україна – єдина та вільна» (до 30-ї річниці незалежності України).

Проєкт проводився у три етапи:

перший – обласний конкурс педагогічної майстерності «Від проголошення незалежності – до нової України»;

другий – педагогічні онлайн-практикуми «Методичний діалог: проєктування професійного розвитку педагогів з питань виховної роботи» за підсумками першого етапу проєкту;

третій – відбір та укладання матеріалів спецвипуску науково-методичного журналу «Педагогічні обрії» ЧОІППО імені К.Д.Ушинського.

На конкурс надійшло 109 індивідуальних та колективних творчих робіт (номінація «Мініпроєкт» - 26, номінація «Перший урок» - 83).

Серед учасників конкурсу педагоги закладів загальної середньої освіти з Бобровицької територіальної громади.

Відповідно до рішення журі (протокол від 11.05.2021 № 1, протокол від 12.05.2021 № 2) визначено переможців, лауреатів та учасників конкурсу.

У номінації «Перший урок» (10-11 класи):

переможець конкурсу  Лариса Іванько, класний керівник Марковецького ЗЗСОІ-ІІІ ступенів;

лауреати конкурсу – Тетяна Бакун, заступник директора з виховної роботи, та Марина Прокопенко, педагог-організатор Бобровицького ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 1;

учасники конкурсу – Валентина Ярошенко, учитель початкових класів, та Валентина Безкровна, педагог-організатор Рудьківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів

У номінації «Мініпроєкт»:

лауреат конкурсу – Ольга  Смалій, класний керівник Бобровицького ліцею.

Учасників проєкту нагороджено дипломами та видано сертифікати ЧОІППО імені К.Д.Ушинського (15 годин) про підвищення кваліфікації.

Переможці отримають грошову  винагороду за рахунок благодійної допомоги від Манітобської Філії Суспільної Служби Українців Канади (добродійна організація українців).