ЗУСТРІЧ ІЗ ПРЕДСТАВНИКОМ ЮВЕНАЛЬНОЇ ПРЕВЕНЦІЇ

Дата: 03.06.2021 11:38

21 травня 2021 року в Бобровицькому ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 1 відбулася зустріч здобувачів освіти 5-В та 6-В класів із старшим інспектором ювенальної превенції сектору превенції  Бобровицького відділення поліції Ніжинського відділу поліції ГУНП України в Чернігівській області Литвиненком С. М., на якій також були присутні класні керівники, заступник директора з виховної роботи та соціально-психологічна служба закладу.
У ході бесіди учні прослухали інформацію про кримінальну та адміністративну відповідальність за скоєння злочинів у підлітковому віці, перебування підлітків поза межами дому у вечірній час та порушення правил внутрішнього розпорядку під час навчально-виховного процесу в закладі. На зустрічі наголошувалось на необхідності відповідального ставлення до навчання та відвідування учнями занять.

Такі профілактичні бесіди із дітьми є дієвим інструментом попередження правопорушень та негативних проявів у підлітковому середовищі. Адже краще попередити, ніж  долати наслідки.

Відділ освіти міської ради