Чернігівська область

Чемпіонат області з футболу серед ДЮСШ

Дата: 28.05.2021 13:37
Кількість переглядів: 367

27 квітня у м. Чернігів розігралися медалі першості Чернігівської області серед ДЮСШ у віковій категорії U-15. Після зайнятого другого місця у південній групі ДЮСШ Бобровиця грала матч за третє місце проти команди ДЮСШ Сновськ (друге місце північна група). З перших хвилин бобровицькі футболісти взяли гру під контроль і вже на початку гри відкрили рахунок, Назар Лисенко забив після подачі кутового у виконанні Ярослава Богдановича. До кінця першого тайму бобровиччани забили, ще двічі спочатку Вадим Бурдій подвоїв рахунок, а потім забив Назар Юрченко. Після перерви малюнок гри не змінився. Бобровиця збільшувала темп і забила два красивих голи. Лисенко після подачі головою забив свій другий м'яч, а крапку поставив Богданович, який в один дотик, обвідним ударом, із-за меж карного майданчика  забив гол красень.

Слід зазначити, що ще одним красенем відзначився Бурдій, який обігравши захисника перекинув м'яч за комірець голкіперу, проте цей гол не був зарахований, оскільки Вадим знаходився в положенні поза грою. Отже в підсумку ДЮСШ Бобровиця здобула бронзу, перемігши ДЮСШ Сновськ, з рахунком 5:0.