У культурі кожного народу є речі, які яскраво відображають його особливу національну традицію

Дата: 21.05.2021 08:58

Вишиванка – символ України,
Кожної великої родини,
Нашої історії та мови
Залюбки вдягаємо її знову

В Україні таким символом є вишиванка – своєрідний унікальний код українського етносу з зашифрованими оберегами та знаками.

20 травня, відзначається Всесвітній День вишиванки. Ще з сивої давнини відомо, що вишита сорочка є символом здоров’я та краси, оберегом щасливої долі та родової пам’яті. За традицією вишита сорочка передавалася з покоління у покоління, з роду у рід, як родинна реліквія. Цей український оберіг пройшов крізь віки й нині символізує чистоту почуттів, глибину безмежної любові до Батьківщини.

Сьогодні в Бобровицькому міському Будинку культури організовано святковий захід. Учасники концерту були вбрані у вишиванки співали, танцювали та демонстрували всю велич вишиванки, її красу та неповторність.

До свята також долучились працівники сільських закладів культури та бібліотек. Організовано виставки робіт сільських майстринь, різні експозиції,  проведено літературно-мистецькі години, розважальні заходи для молодого покоління.

Відділ культури та туризму

міської ради