Нагороди за участь в обласному заочному конкурсі учнівської молоді з інформаційних комп’ютерних технологій

Дата: 20.05.2021 16:16

З метою поглиблення інтересу учнів до вивчення компютерних наук, сприяння розвитку інформаційних технологій, виявлення обдарованої учнівської молоді та з нагоди 150-річчя з дня народження Лесі Українки у квітні-травні 2021 року на базі Чернігівського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді організовано та проведено обласний заочний конкурс учнівської молоді з інформаційних комп’ютерних технологій.
У Конкурсі взяли участь 27 учнів (вихованців) гуртків інформаційних технологій. Тематика цьогорічного Конкурсу: «Квітка мальовничої України» в рамках святкування 150 років з дня народження Лесі Українки.

Найзмістовнішими, логічно завершеними та оригінальними визнано роботи, представлені на Конкурс здобувачами освіти Бобровицького закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 1.

Найбільшу кількість балів у номінації «Розробка проекту в середовищі Scratch» отримав учасник Конкурсу з Бобровицького ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 1 за оригінальність виконання проекту та складність використаних скриптів програми.

Відповідно до рішення журі Конкурсу:

1. Нагороджені дипломами І ступеня Чернігівського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді:
  1. у номінації «Office»:

Володимир Харченко, здобувач освіти Бобровицького ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 1 (керівник А.Подгайко), за роботу «150 років з дня народження Лесі Українки», у середній віковій категорії;

1. у номінації «Розробка проекту в середовищі Scratch»:

Мар’яна Ручка, здобувач освіти Бобровицького ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 1 (керівник Ю.Лапа), за роботу «Пригоди на шоколадній фабриці», у середній віковій категорії.

1. Нагороджені дипломами ІІ ступеня Чернігівського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді:
  1. у номінації «Office»:

Вероніка Сиза, здобувач освіти Бобровицького ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 1 (керівник Ю.Лапа), за роботу «Леся Українка – очима підлітка ХХІ століття», у середній віковій категорії;

1. у номінації «Розробка проекту в середовищі Scratch»:

Олексій Лось, здобувач освіти Бобровицького ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 1 (керівник А.Подгайко), за роботу «Tower Defense beta», у середній віковій категорії.

1. Нагороджена дипломом ІІІ ступеня Чернігівського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді:
  1. у номінації «Office»:

Юлія Красноок, здобувач освіти Старобасанської філії Бобровицького ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 1 (керівник Ю.Лапа), за роботу «життєвий та творчий шлях Лесі Українки», у старшій віковій категорії.

1. Нагороджені грамотами Чернігівського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді педагогічні працівники, які підготували переможців обласного Конкурсу:

Лапа Юлія Миколаївна, вчителька Бобровицького ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 1;

Подгайко Андрій Олегович, вчитель Бобровицького ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 1.

Відділ освіти міської ради