Консультативна робота з прийомною сім’єю до Дня сім’ї

Дата: 18.05.2021 12:09

14 травня фахівець із соціальної роботи відділу соціальних служб ЦНСП відвідала прийомну сім'ю Приходько, що мешкає в с.Гаврилівка. З Єлизаветою Юріївною (батько Сергій Олександрович був на роботі) обговорювали тему: «Як шукаючи щастя іншому, знаходиш своє?».
Наводимо приклад: прийомні діти потрапили у складну життєву ситуацію, яка має назву «ухиляння батьків від виконання батьківських обов’язків». Потрапивши у прийомну сім’ю вони знайшли не тільки дах над головою, а головне - турботу і любов прийомних батьків. Прийомні батьки дали дітям шанс на краще щасливе життя. А що ж отримали вони? Із слів Єлизавети Юріївни вони з Сергієм Олександровичем мають четверо синів і ось нарешті в їх сім’ї з’явилася маленька донечка Дарішка, як ласкаво її всі називають. Нещодавно сім’я поповнилася ще однією дівчинкою Євою, яка поки що адаптується до нових умов проживання.

«Найкращий спосіб зробити дітей хорошими – це зробити щасливими» - слова Оскара Уайльда. Мабуть, це і є головне завдання всіх батьків, щоб дитина в сім’ї почувалася щасливою.

Відділ соціальних служб

Центру надання соціальних послуг