Відзначення Міжнародного дня сім'ї

Дата: 17.05.2021 12:40

15 травня, вся країна відзначала Міжнародний день сім’ї відповідно до рішення Генеральної Асамблеї ООН.
Класовод 2 класу Бобровицького закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 2 Віра Жолак разом із соціальним педагогом Наталією Маткасимовою  підготували виховну годину «Без сім’ї немає щастя на землі».
Сім’я є берегинею людських цінностей, культури та розвитку, і завжди залишатиметься основним елементом суспільства. Адже сім’я – це той міцний фундамент, на якому стоїть наша держава. Саме про це розповідала Наталія Маткасимова дітям під час заходу. Після перегляду презентації про родинні стосунки, педпрацівники закладу запропонували дітям скласти родинні дерева. Також здобувачі освіти із задоволенням відповідали на загадки та згадали казки й оповідання про родинні стосунки. Разом з дітками прийшли до висновку, що увібравши в себе історичний досвід всіх попередніх поколінь та взявши у спадок усе найкраще, українські родини зберігають і передають нащадкам культурні цінності нашого народу, національні традиції та розуміння, що таке любов, душевний затишок і добро.
Саме в родині ми черпаємо духовні сили, наснагу, підтримку та оптимізм.

Відділ освіти міської ради