Урочиста подія

Дата: 17.05.2021 12:30

13 травня в Бобровицькому закладі загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 1 відбулася урочиста подія: вручення Грамоти Верховної Ради України «За заслуги перед українським народом». Високу відзнаку отримала Борисенко Валентина Григорівна, спеціаліст  вищої кваліфікаційної категорії, учитель-методист.

В урочистостях взяли участь народний депутат України, член Комітету Верховної Ради з питань економічного розвитку Приходько Б.В.,  начальник відділу освіти Бобровицької міської ради Панасюк Л.В. та педагогічний колектив закладу.

Валентино Григорівно, бажаємо Вам подальших успіхів у нелегкій, але такій суспільно значущій роботі, як виховання молодого покоління. Незгасимого оптимізму, творчої наснаги та життєвих сил!

Дякуємо за Вашу працю!