Центр надання соціальних послуг міської ради може надати допомогу у створенні патронатних родин

Дата: 14.05.2021 15:42

Фахівці  відділу соціальних служб  Центру надання соціальних послуг Бобровицької міської ради  проводять роботу із запровадження послуги патронату над дитиною, направлену на пошук патронатних вихователів для дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах.
    Про особливості відбору кандидатів та підготовки патронатних вихователів, порядку надання послуги патронату,  переваги саме цього виду допомоги дітям, що потрапили в скрутні життєві обставини, та багато іншого розповів  фахівець із соціальної роботи ЦНСП Роман Мамедов у  старостаті с. Кобижча.
    «Діти, що потрапили до скрутних життєвих обставин, розміщуються до центрів соціально-психологічної реабілітації. Підстави вилучення таких діток із сім’ї можуть бути дуже різними: від хвороби батьків, скрутного матеріального стану, неможливістю з тих чи інших причин забезпечити дитині нормальні умови, до випадків, коли стосунки в родині на фоні, наприклад,  зловживання кимось із батьків алкоголем чи наркотиками, починають становити небезпеку для життя, психологічного і фізичного здоров’я дитини.
   Якщо є  перспектива нормалізації обстановки у сім’ї в недалекому майбутньому, налагодження матеріального побуту та здорового клімату в родині, патронатна послуга є ідеальним інструментом для надання такій дитині допомоги.

Завдяки патронату вони зможуть отримувати реабілітаційні послуги у сім’ях, що значно підвищує якість та скорочує час реабілітації, запобігає отриманню дитиною моральної травми від розлуки з родиною, оскільки ця послуга передбачає можливість вільного спілкування з біологічними батьками.

Фактично патронатна сім’я може стати тим самим рятівним колом, що допоможе дитині з мінімальними наслідками пережити скрутні часи та дасть можливість повернутися в сім’ю.»

ЦНСП Бобровицької міської ради наразі активно шукає кандидатів для створення патронатних родин у Бобровицькій громаді.

Ми раді бачити вас з понеділка по п’ятницю 3 8.00 до 17.00 за адресою:

вул.. Незалежності, 28, м. Бобровиця тел.. 2-53-54; 2-52-09, cnsp_bobr@ukr.net

вул. Братів Лисенко, 1, с.Кобижча тел. (04632) 3-65-43   cnsp_kobizhcha@ukr.net