Дякуємо за співпрацю

Дата: 14.05.2021 12:54

Центр надання соціальних послуг  Бобровицької міської ради висловлює слова щирої вдячності БО «Хавер», її засновнику -  президентові Віктору Скрипцю та всім працівникам за багаторічну,  плідну, спільну працю у допомозі  багатодітним сім’ям,  де виховуються діти з інвалідністю, внутрішньо переміщеним особам та  всім тим, хто потрапив у складні життєві обставини.
      Ось і нещодавно БО «Хавер»  надала  грошову допомогу в розмірі  2200 гривень для придбання посадкового насіння та птиці матері п’яти неповнолітніх дітей  з  села Козацьке.
       Внутрішньо переміщеній багатодітній сім’ї,  яка проживає в селі Петрівка надали грошову допомогу в розмірі 700 гривень для придбання продуктів харчування.
       Дякуємо БО «Хавер»  за співпрацю, підтримку, за те, що вони вселяють  сім’ям з дітьми віру в те, що можна всі труднощі перебороти разом з Другом.  Від щирого серця бажаємо нашим благодійникам процвітання та Божої благодаті.

Відділ соціального обслуговування ЦНСП