Участь у Всеукраїнському конкурсі дитячого малюнка "Золологічна галерея"

Дата: 14.05.2021 10:25

У березні поточного року в закладах освіти області комунальним закладом «Чернігівська обласна станція юних натуралістів» проведено обласний етап Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Зоологічна галерея».
Цьогоріч на Конкурс представлено 78 робіт серед здобувачів освіти закладів загальної середньої та позашкільної освіти Бобровицької,  Борзнянської,  Корюківської, Ніжинської, Новгорода-Сіверської,  Носівської, Прилуцької, Чернігівської міських рад, Бахмацької, Новгорода-Сіверської, Ріпкинської,  Сосницької районних рад, Лосинівської селищної ради, Вертіївської, Комарівської, Новобасанської сільської ради та закладів обласного підпорядкування.
Журі Конкурсу оцінювало творчі роботи учасників за критеріями, зазначеними в Умовах проведення Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Зоологічна галерея», а саме: художня виразність, реальність вигляду і характерних ознак птахів і ссавців регіону, зоогеографічних областей світу, оригінальність композиційного рішення, індивідуальність і креативність творчого почерку.

Відповідно до рішення журі обласного Конкурсу нагороджено дипломом обласного конкурсу дитячого малюнка «Зоологічна галерея»:

за зайняте ІІ місце:

Сергія НАУМЕНКА, здобувача освіти Макарівського закладу загальної середньої освіти І-ІІ ступенів (керівник Алла Андрієнко);

за зайняте ІІІ місце:

Олену МІРОШНИЧЕНКО, вихованку Бобровицького закладу позашкільної освіти «Центр дитячої творчості» (керівник Галина Задорожна).

Роботи учнів вирізнялися яскравістю та високим рівнем виконання.

Відділ освіти міської ради