Проведено семінар - нараду

Дата: 12.05.2021 16:27

У приміщенні Центру надання соціальних послуг Бобровицької міської ради, 11-12 травня 2021 року відбулася семінар-нарада соціальних працівників. На семінарі були обговоренені такі питання: аналіз роботи відділення  соціальної допомоги вдома, здача звіту за квітень місяць 2021 року, дотримання маскового режиму та   нові вимоги при оформленні субсидіі на житлово-комунальні послуги з травня 2021 року.
  Милосердя, доброта в усі віки людство сповідувало саме ці принципи. Зігріти  людей увагою, добрим словом, вселити надію – цього іноді замало. Найбільш вразливими є люди похилого віку, особи з інвалідністю, сім'ї з дітьми, особливо перед наслідками COVID- 19. Соціальну підтримку саме такої категорії людей і надає наш центр.

На даний час продовжується робота по вакцинаціі від «СОVID -19»  підопічних Центру надання соціальних послуг Бобровицької міської ради.  На сьогоднішній день вакциновано  13 підопічних, які перебувають на обслуговуванні у відділенні соціальної допомоги вдома .

Відділ соціального обслуговування ЦНСП