Дата: 11.05.2021 12:36

05-07 травня 2021 року відбувся І (місцевий) етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») (середня вікова група) в onlain-режимі. Основне завдання гри – національно-патріотичне та військово-спортивне виховання української молоді. У змаганнях взяли участь 6 роїв із Бобровицького ліцею, Бобровицьких № 1 та № 2, Кобижчанського, Козацького ЗЗСО І-ІІІ ступенів та Горбачівського ЗЗСО І-ІІ ступенів.

Серед конкурсів, які вони пройшли, – «Впоряд», «Відун», «Рятівник», «Туристсько-спортивний конкурс», «Конкурс фотосвітлин», «Ватра» та «Книга звитяг» (звіт про доброчинні справи рою). Творчо-мистецький конкурс «Ватра», конкурс фотосвітлин та конкурс  «Книга звитяг» до загального заліку не зараховувалися, але були обов’язковими.

За наслідками проведення конкурсу «Ватра» відзначено рій «Лицарі світла» Бобровицького ліцею, конкурсу фотосвітлин  – «Відвага» Кобижчанського ЗЗСО І-ІІІ ступенів, конкурсу «Книга звитяг» – «Патріот» Бобровицького ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 1. За виконані Добрі справи та належну підготовку творчо-мистецького конкурсу всі команди отримали подяки.

До трійки найсильніших увійшли рої «Патріот» Бобровицького ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 1, «Лицарі світла» Бобровицького ліцею та «Соколята» Бобровицького ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 2.

За результатами проведення конкурсних змагань перемогу здобув рій «Патріот» Бобровицького ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 1 (керівник рою Шевченко Максим Григорович, виховник Безборода Ірина Володимирівна). Рій-переможець буде представляти нашу територіальну громаду на обласному етапі гри.