Відбулося позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

Дата: 07.05.2021 12:23

Вчора, 6 травня, відбулося позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яку провів заступник міського голови Сергій Циба. Присутні були члени комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.
   На порядку денному розглядалося питання «Про виконання заходів щодо запобігання розповсюдженню коронавірусної інфекції на підвідомчій території міської ради».
   Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 09.12.2020 року № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби СОVID-19, спричиненої  коронавірусом SARS-CoV-2», із змінами внесеними постановами Кабінету Міністрів України від 05.01.2021 року № 9, від 05.02.2021 року №83 та від 17.02.2021 року №104, рішення Державної комісії з питань техногенно - екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 05.05.2021(протокол №27 яким з 00 год.00 хв. 06.05.2021 скасовано «червоний» рівень епідемічної небезпеки в Чернігівській області та передбачено застосувати на території Чернігівської області обмежувальні протиепідемічні заходи передбачені для "жовтого” рівня епідемічної небезпеки), рішення обласної комісії  з питань ТЕБ та НС від 05.05.2021 р.(протокол № 17) комісія вирішила:

1. На підвідомчій території міської ради скасувати обмеження визначені рішенням міської комісії з питань ТЕБ та НС (протокол №7 від 07.04.2021 року).

Тож з 00:00 6 травня відновлюється діяльність непродовольчих ринків, закладів культури та спортивних установ, робота сфер громадського харчування, торгівлі та обслуговування.

Відвідування закладів освіти здобувачами освіти 5-11 класів  відновити з  11.05.2021 року.

Функціонувати дані заклади будуть із дотриманням санітарних норм, передбачених для "жовтого” рівня епідемічної небезпеки.

Ознайомитися з повним текстом протоколу засідання комісії з питань ТЕБ та НС   можна  тут.

Відділ організаційно-кадрової роботи
міської ради