У Старобасанському старостинському окрузі готуються до Великодніх свят

Дата: 30.04.2021 12:10

У Старій Басані відбувся масштабний суботник, який пройшов у рамках двомісячника по благоустрою території. Дякуючи керівникам та працівникам ТОВ «Земля і воля», школи-інтернату, місцевої школи, садка, соцпрацівникам, працівникам будинку культури, бібліотеки та старостинського округу причепурили своє село перед початком пасхальних та поминальних днів.
    Були проведені роботи  та  упорядковано території біля Обеліска, адмінбудинку, будинку культури, упорядковані території біля обох шкіл, садка, церкви. Прибрали території кладовищ, висадили замість огорожі  туї (куплені за кошти міської ради). Також туї висаджено біля могил Дмитра Власенка, який загинув в зоні АТО,  Казаряна та Бєлова, які загинули захищаючи наше село в роки Другої світової війни.

Щиру подяку староста Лідія Єреп виносить учням місцевої школи Красноок Юлії, Шамич Вікторії, Кравченко Олександру, Лепесі Богдану, Сірій Яні та  Альоні за прибирання центральної вулиці та парку від побутового сміття.

Керівництво міської ради  висловлює щиру подяку за  взаєморозуміння, підтримку та активну участь у проведенні заходів з прибирання території  населеного пункту усім, хто не залишився  байдужим до цієї доброї та суспільно – корисної справи, хто знайшов  для цього час, доклав власних зусиль для поліпшення  стану довкілля, озеленення та благоустрою підвідомчої території.

Просимо цінувати чужу працю, робити зауваження тим, хто дозволяє собі псувати створене.

Відділ організаційно-кадрової роботи
міської ради