Основний етап ІІ циклу загальнодержавного моніторингового дослідження якості початкової освіти

Дата: 23.04.2021 09:51

Учні 4 класу Горбачівського закладу загальної середньої освіти І-ІІ ступенів узяли участь в основному етапі ІІ циклу загальнодержавного моніторингового дослідження якості початкової освіти «Стан сформованості читацької та математичної компетентностей випускників початкової школи закладів загальної середньої освіти».

Понад 9000 учнів із усіх областей України були охоплені моніторинговим дослідженням. Із Чернігівської області задіяно у моніторингове дослідження 10 освітніх закладів, а серед них Горбачівський ЗЗСО І-ІІ ступенів.

Учні 4 класу  працювали протягом майже трьох уроків: виконували тести з математики, заповнювали анкети. Класовод 4-го класу Тетяна Савченко дала відповіді на питання тестів які стосувалися вчителя.

Моніторингове дослідження ставило за мету з’ясувати рівень сформованості у випускників початкової школи математичних компетентностей і визначити фактори, що впливають на рівень сформованості відповідних компетентностей, на рівні країни загалом, а не на рівні регіонів або окремих закладів освіти.

Захід було проведено за завданнями Українського центру оцінювання якості освіти.

Консультантом КУ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників Бобровицької міської ради» Ксенією Липко проведено моніторингове  дослідження відповідно до інструкції щодо проведення основного етапу ІІ циклу загальнодержавного зовнішнього моніторингу якості початкової освіти та  вручено подяки  від Українського центру оцінювання якості освіти директору школи Ярославу Коросташивцю і класоводу 4 класу  Тетяні Савченко.