Книжкова викладка літератури до Дня Чорнобильської трагедії

Дата: 22.04.2021 10:42

«Чорнобильський вітер по душах мете» Ярославська сільська бібліотека.
Минає 35 років з часу Чорнобильської трагедії, яка стала пересторогою й тривогою для всього живого, для нинішніх і прийдешніх поколінь. Гіркота чорнобильського полину болем відлунюється і в наших душах, щемом стискає серце кожного.
У ці дні ми привертаємо увагу до страждань людей, які зазнали і продовжують зазнавати дії радіації. Серед них і ті, хто захистив світ від страшної біди ціною свого здоров’я чи навіть життя. Вони збороли ніч, що могла затьмарити сонце. Вони зупинили нерозсудливість і безтурботність, які могли втягти людство в світову техногенну катастрофу. Ми схиляємо перед ними голови. Світ і люди не повинні, не мають права забувати їхньої жертовності, їхнього величного, планетарного подвигу.

КЗ "Публічна бібліотека"