Оголошення засідання сесії міської ради

Дата: 09.04.2021 14:41

Бобровицька міська рада повідомляє, що 23 квітня 2021 року об  11 годині у адмінприміщенні (зал засідань, ІІІ поверх) за адресою: м.Бобровиця,  вул. Незалежності, 46  відбудеться 7 сесія 8 скликання.
          На сесію запрошуються:   депутати міської, обласної ради,   керівники установ, організацій (згідно списку).

Порядок денний засідання
 7  сесії  Бобровицької міської ради  VIII скликання, 23.04.2021року

1. Про внесення змін до рішення міської ради  від 24 грудня 2020 року №62- 3/VІІІ  «Про бюджет Бобровицької міської територіальної громади на 2021  рік  (код бюджету 25521000000)».
  2. Про внесення змін до статті 11 Регламенту  Бобровицької міської ради VIIІ скликання, затвердженого рішенням 2 сесії 8 скликання Бобровицької міської ради від 11.12.2020 року №39-2/VIII « Про затвердження регламенту роботи  Бобровицької міської ради VIIІ скликання».
  3. Про включення майна комунальної власності (відділ культури та туризму) до Переліку другого типу.
  4. Про затвердження оголошення  про проведення електронного аукціону на договір оренди за адресою: Чернігівська обл., м. Бобровиця,   вул. Незалежності, 51, загальною площею 520,9 м2.
  5. Про передачу гаража відділу культури та туризму Бобровицької міської ради.
  6. Про затвердження опису та зразків гербових печаток.
  7. Про внесення змін до Програми розвитку  земельних відносин на території Бобровицької міської ради на 2021 -2023 роки.
  8. Про внесення змін до рішення міської ради  від 11 грудня 2020 року №40-2/VIII «Про затвердження Плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2021 рік».
  9. Про ліквідацію Олександрівського  закладу загальної середньої освіти  І-ІІ ступенів Бобровицької міської ради Бобровицького району Чернігівської області.
  10. Про внесення змін у додатки 1,2 до рішення міської ради від 28.08.2020 №1613-35/VII «Про затвердження Переліків першого і другого типу об’єктів оренди комунальної власності»
  11. Про  намір  передачі майна в оренду .
  12. Про оголошення аукціону на передачу в оренду майна комунальної власності, включених до переліку Першого типу.
  13. Про погодження  КП «Міськдобробут» наміру передачі в оренду  майна.
  14. Затвердження договору оренди комунального майна з АТ «Ощадбанк».
  15. Про затвердження  розпоряджень міського голови, прийнятих у міжсесійний період .
  16. Земельні питання.