Оголошення засідання виконкому

Дата: 07.04.2021 14:36

Бобровицька міська рада повідомляє, що 21 квітня  2021 року  об 11.00 годині, у адмінприміщенні  за адресою:
м. Бобровиця, вул.Незалежності, 46  відбудеться засідання виконавчого комітету Бобровицької міської ради

Орієнтовний перелік питань для розгляду
 на засіданні виконавчого комітету Бобровицької міської ради

1. Про затвердження плану заходів із складання прогнозу бюджету Бобровицької міської  територіальної громади на 2023-2024 роки.

2. Про проєкт рішення «Про внесення змін до Програми розвитку земельних відносин  на  території Бобровицької міської ради на 2021-2023 роки».

3. Про стан розгляду інформаційних запитів у Бобровицькій міській раді за підсумками 1 кварталу 2021 року.

4. Про розгляд вироків Бобровицького районного суду.

5. Про введення в дію рішення конкурсної комісії по визначенню на конкурсній основі суб’єкта господарювання – виконавця з надання послуг з поводження із побутовими відходами (рідкі відходи) на підвідомчій  території Бобровицької міської ради.

6. Про визначення КП «Міськдобробут» уповноваженою юридичною особою щодо надання послуг з поводження із побутовими відходами (рідкі відходи) на підвідомчій  території  Бобровицької міської ради.

7. Про надання дозволу на виготовлення проєктно–кошторисної  документації.

8. Про затвердження проєктно–кошторисної  документації.

9. Про внесення змін у додаток 1 до рішення виконкому Бобровицької міської ради від 28.02.2019 року № 30.

10. Про затвердження норм витрат на проведення спортивних заходів місцевого рівня, відрядження спортсменів та команд.

11. Про  затвердження звіту про оцінку майна.

12. Про розгляд звернень громадян  з питань квартирного обліку.

13. Про присвоєння та зміну адреси.

14. Про надання дозволу на видалення зелених насаджень.

15. Про порушення клопотання перед Чернігівським обласним фондом підтримки індивідуального житлового будівництва на селі щодо надання довгострокового пільгового кредиту.

16.   Про  режим  роботи торгового об’єкта.

17. Про розгляд матеріалів комісії з питань захисту прав дитини.

18. Про надання грошової  допомоги на поховання.

19. Про надання грошової допомоги.

20. Інші питання.