Замовлення довідки про несудимість онлайн

Дата: 06.04.2021 19:00

У відділі Центр надання адміністративних послуг Бобровицької міської ради облаштоване місце для самообслуговування громадян.

Мешканці громади можуть скористатись місцем для самообслуговування та консультаційною допомогою спеціалістів відділу ЦНАП з метою онлайн замовлення довідки про несудимість, а також інших онлайн послуг.

Для замовлення довідки про несудимість ОНЛАЙН спеціалісти відділу ЦНАП допоможуть:

•  зареєструватись через Кваліфікований електронний підпис (фізичної особи) або Bank ID;
  •  заповнити електронну форму;
  •  роз'яснять як отримати повідомлення про готовність документа або перевірити статус готовності довідки онлайн.

Електронний цифровий підпис дає змогу замовити Довідку як в паперовому, так і в електронному вигляді.

Паперовий варіант довідки можна отримати у найближчому Територіальному сервісному центрі МВС (м. Ніжин, м. Чернігів), який обирається при формуванні запиту онлайн, електронний варіант довідки надходить на вказану у запиті адресу електронної пошти, а в разі її відсутності у громадянина, спеціалісти відділу ЦНАП нададуть консультацію щодо її створення.

З метою уникнення непорозумінь у подальшому рекомендуємо громадянам уточнювати в організаціях, установах, до яких подаються документи, якого виду довідку вони вимагають – «скорочену», яка включатиме лише відомості про відсутність/наявність судимості, чи «повну», яка містить результати перевірки за персонально-довідковим обліком стосовно притягнення до кримінальної відповідальності, відсутність/наявність судимості або обмежень, передбачених кримінально-процесуальним законодавством України, а також отриману в електронному чи виключно в паперовому вигляді.

Довідка видається станом на дату здійснення перевірки фізичної особи.

Довідка надається безкоштовно (ст.19 Закону України «Про захист персональних даних»).

Можна отримати самостійно на сайті ДІЯ https://diia.gov.ua .

Крім того, особисто можна замовити довідку про несудимість під час роботи мобільного сервісного центру ГСЦ МВС в Чернігівській області біля відділу ЦНАП Бобровицької міської ради, згідно графіку виїзду, та отримати Довідку особисто в регіональному сервісному центрі ГСЦ МВС в Чернігівській області (м. Чернігів).

Згідно графіку виїзду найближчий день роботи мобільного сервісного центру в м.Бобровиця - 14 квітня 2021 року з 11-00 до 16-00.