Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту

Дата: 02.04.2021 10:16

про оприлюднення проекту регуляторного акту

м.Бобровиця

Відповідно до вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних осіб та суб’єктів господарювання, Бобровицька міська рада повідомляє про оприлюднення на  сайті Бобровицької  міської  ради http://bobrovycka-gromada.gov.ua проєкту рішення Бобровицької міської ради «Про  затвердження  технічної документації  з нормативної грошової оцінки  земель  населених пунктів  Бобровицької  міської  ради   Чернігівської  області»  та аналіз регуляторного впливу.

Розробник проєкту рішення: відділ сільського господарства та земельних відносин Бобровицької міської  ради.

Зауваження та пропозиції в письмовій формі приймаються протягом одного місяця з дня оприлюднення проєкту рішення за адресою: вул.Незалежності,46  м.Бобровиця   Чернігівська  область, 17400 Бобровицька міська  рада або на електронну адресу: bobrovycka-gromada.gov.ua.

Міська рада