Фестиваль гумору «Квітневі усмішки»

Дата: 29.03.2021 12:59

26  березня на базі міського Будинку культури було проведено онлайн-фестиваль гумору «Квітневі усмішки», в якому взяли участь 17 сільських  клубних закладів Бобровицької територіальної громади та міський Будинок культури. 26 учасників підготували український гумор, жартівливі пісні та інсценівки в кращих народних традиціях.
Родзинкою фестивалю стала найстарша учасниця - Марія Литвиненко з села Петрівка, яка вразила всіх своїм артистизмом, життєрадісністю, жвавістю та бадьорістю. До речі, свій виступ вона показала на фоні прекрасних вишивок, які зроблені власними руками.

Також варто відзначити старосту села Свидовець Віктора Плиску, який гідно представив своє село в онлайн-фестивалі українського гумору.

Високу виконавську майстерність продемонстрували: Світлана Соботюк (с.Олександрівка), Сергій Колесник (с.Рудьківка), Катерина Маковій (с.Піски), Надія Білим (с.Озеряни), Володимир Гакало, Галина Костенецька, Галина Бабич, Зіновій Фурманець (м. Бобровиця).

Після детального аналізу виступів та довгих годин обговорення, оргкомітет фестивалю визначив трьох найкращих виконавців в  жанрі гумору та сатири.  Ними стали Валентина Діденко  (Рудьківський СБК), Наталія Семененко (Макарівський МК) та Катерина Фурманець (Бобровицький МБК). Вітаємо їх із заслуженою перемогою!

Всі учасники фестивалю « Квітневі усмішки» отримають дипломи, за участь, а три найкращі будуть нагородженні цінними подарунками.

Відділ культури та туризму

міської ради