Учнів 4-х та 9-х класів звільнено від шкільних іспитів

Дата: 18.03.2021 09:02

Учнів, які цього року завершують здобуття початкової (4-ті класи) та базової загальної середньої (9-ті класи) освіти, звільнено від проходження державної підсумкової атестації.

Відповідний наказ підписаний міністром освіти Сергієм Шкарлетом.

Рішення ухвалено у зв’язку з установленням для єдиної державної системи цивільного захисту на всій території України режиму надзвичайної ситуації.

У документах про освіту учнів, звільнених від державної підсумкової атестації, буде зроблено запис «звільнений(а)».

У Міністерстві освіти і науки повідомляють, що рішення про звільнення учнів від ДПА сприятиме організованому завершенню навчального року учнями, які закінчують здобуття початкової та базової загальної середньої освіти, в умовах поширення на території України COVID-19.

ДПА