Чоловічий вокальний квартет «Ясен» став лауреатом

Дата: 11.03.2021 12:36

Чоловічий вокальний квартет «Ясен» (Микола Дідик, Віктор Рассахацький, Микола Лобода, Микола Луговський – учасники народного хору міського будинку культури) взяв участь у Міжнародному багатожанровому дистанційному фестивалі – конкурсі «Зірковий драйв», що проходив у місті Запоріжжя в лютому цього року.
Понад 1500 учасників, понад 600 окремих виконавців із шести країн світу: Молдови, Латвії, Болгарії, Італії, Америки, Франції демонстрували вміння, яскраві таланти, виконавську майстерність у різних номінаціях, різних вікових категорій. У номінації «вокал» були представлені 94 колективи. В VI-ій віковій категорії, до якої увійшли наші аматори, змагалися 48 учасників.

Журі, до складу якого входили відомі діячі культури, Заслужені артисти України, високо оцінили виступ квартету «Ясен» за виконання а капели «Світи, місяченьку», нагородивши його Дипломами лауреата першого ступеня, медалями та сувеніром.

Вітаємо переможців. Так тримати!

Відділ культури та туризму

міської ради