«Жінка. Мати. Господиня»

Дата: 03.03.2021 16:34

З ледь відчутним весняним подихом приходить до нас чудове жіноче свято – 8 Березня. Цей святковий день несе у світ ніжність і красу. Адже усе найдорожче, що є у нашому житті – щастя, радість, надія та кохання – пов'язане з жінкою.
До цього свята у читальній залі бібліотеки для дітей організовано книжкову виставку «Жінка. Мати. Господиня». У матеріалах, зібраних на виставці, відвідувачі зможуть знайти корисну інформацію про одяг, аксесуари, підібрати для себе гарну зачіску, скористатися порадами по вихованню дитини, як бути успішною та якнайдовше залишатись чарівною, красивою і здоровою. Для рукодільниць будуть у нагоді видання по в’язанню та вишивці, а також багато інших цікавих матеріалів для жінок.

Шукаєте натхнення і нових творчих ідей? Тоді приходьте до КЗ "Публічна бібліотека"! Працівники бібліотеки подарують Вам казкову атмосферу свята жіночої краси і ніжності, весняної неповторності і барвистості!?

Нехай цей весняний день, дарує Вам свою ніжність і красу, тішить вас теплом, а життя дарує вам тільки приємні миті, теплі ніжні зустрічі та люблячі серця.

КЗ "Публічна бібліотека"