Проведено годину інформації «Я вічно буду жити»

Дата: 02.03.2021 09:17

25 лютого виповнилося 150 років від дня народження Лесі Українки – видатної української письменниці та громадської діячки, однієї з центральних постатей національної культури.
Ювілейний рік Лесі Українки – це нагода привернути увагу до творчості письменниці й актуалізувати її спадок. Саме тому 1 березня КЗ «Публічна бібліотека» спільно з сектором з основних видів діяльності (кінотеатр «Прогрес») провели годину інформації «Я вічно буду жити». На захід були запрошені учні 10 класу Бобровицького ліцею, класний керівник Ольга ОЛІЙНИК. Працівники КЗ «Публічна бібліотека», бібліограф Оксана ДЕЛЕМЕНЬ і бібліотекар Оксана СТОВБУХА, представили виставку літератури «Поетична пісня України» та ознайомили присутніх з маловідомими фактами з життя поетеси. Начальник сектору з основних видів діяльності Оксана СЛИВА організувала перегляд фільму «Лісова пісня».

Відділ культури та туризму

міської ради