Проведено чергове пленарне засідання 5 сесії міської ради

Дата: 25.02.2021 15:23

Сьогодні, 25 лютого, міський голова Тетяна Ковчежнюк провела чергове пленарне засідання 5 сесії Бобровицької міської ради VIII скликання.
Роботу сесії розпочали депутати із заслуховування питання, що стосувалося внесення змін до рішення міської ради «Про бюджет Бобровицької територіальної громади на 2021 рік» - інформувала начальник фінансового управління міської ради Вікторія Грабова. Доходи бюджету міської територіальної громади визначено на 2021 рік у сумі 233 892 400 гривень, в тому числі доходи загального фонду бюджету міської територіальної громади 231 225 400 гривень, доходи спеціального фонду бюджету міської територіальної громади 2 667 000 гривень; видатки бюджету міської територіальної громади у сумі 237 931 670 гривень, в тому числі видатки загального фонду бюджету міської територіальної громади 230 822 770 гривень, видатки спеціального фонду бюджету міської територіальної громади 7 108 900 гривень; профіцит загального фонду бюджету міської територіальної громади у сумі  202 630 гривень; дефіцит спеціального фонду бюджету міської територіальної громади у сумі 4 441 900 гривень; оборотний касовий залишок бюджетних коштів бюджету міської територіальної громади у сумі  50 000 гривень; резервний фонд бюджету міської територіальної громади у розмірі 100 000 гривень.

У свою чергу, на засіданні опрацьовані та прийняті рішення по виконанню ряду міських програм, розглянуто і підтримано блок земельних питань.

Окрім того, в ході пленарного засідання сесії депутати заслухали інформацію керівника відділу поліції №2 Ніжинського РВП ГУНП в Чернігівській області Олексія Шевцова. Про оптимізацію бібліотечних філій присутніх ознайомила директор КЗ «Публічна бібліотека» Леся Циба.

По закінченню роботи засідання начальник юридичного відділу комітету міської ради Інна Овдій повідомила присутніх, що з 1 січня 2021 року розпочався етап подання декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за 2020 рік та надала депутатам роз’яснення щодо правильності подання відомостей у декларації.

Відділ організаційно-кадрової
роботи міської ради