Дата: 24.02.2021 11:53

Учасники ЗНО можуть перевірити статус реєстрації

Учасники зовнішнього незалежного оцінювання мають можливість перевірити стан опрацювання поданих на реєстрацію документів.

Відповідний сервіс доступний на сайті Українського центру оцінювання якості освіти.

Водночас підтвердженням факту реєстрації для участі в ЗНО є сертифікат, який учень або випускник минулих років отримує в індивідуальному конверті разом з реєстраційним повідомленням.

Якщо учасник вже отримав сертифікат ЗНО, однак помітив помилку в деяких персональних даних, він можете внести необхідні зміни до 5 березня 2021 року, скориставшись спеціальним сервісом «Внести зміни».

Як відомо, реєстрація учасників ЗНО триватиме до 5 березня. Водночас комплекти реєстраційних документів учнів (слухачів, студентів) для проходження ДПА у формі ЗНО мають бути надіслані закладами освіти до 1 березня 2021 року включно.

ПЕРЕВІРИТИ СТАН РЕЄСТРАЦІЇ

Для отримання важливої інформації про проведення ЗНО приєднуйтесь до сторінок Вступна кампанія в Telegram або Абітурієнт і Освіта.ua у Facebook.

реєстрація на ЗНО ЗНО