Допомога Центру надання соціальних послуг Бобровицької міської ради

Дата: 02.02.2021 14:01

З історії ми знаємо, що благодійність завжди була властива українському народу. Це ще раз підтвердили  керівник відділення  Київського магазину «Модний карапуз»  Шилова Олена  та голова Молодіжної ради при Бобровицькій ОТГ Полєтавкін Максим, які надали одяг для малюків, що знаходяться на обліку Центру надання соціальних послуг Бобровицької міської ради.  Дуже приємно жити і працювати з людьми, які вболівають за життя інших, а особливо – дітей.

Висловлюємо Вам щиру вдячність за безкорисну допомогу Центру. Окрема подяка старості с. Кобижча Дмитру Лесенку, за сприяння якого відбулася акція допомоги малюкам.

Добрі справи не залишаються непоміченими – вони як маяки світять тим, хто чекає допомоги. Упевнені, що Ваш приклад показовий і для інших благодійників. Надаючи допомогу в цей нелегкий для всіх нас час, Ви даруєте не просто матеріальні цінності, а даєте надію, що разом ми подолаємо будь-які негаразди.

Нехай Ваша доброта і щедрість повернуться до Вас сторицею. Бажаємо Вам усіляких гараздів, здоров’я, процвітання і побільше тепла на Вашому життєвому шляху. Сподіваємося на подальшу плідну співпрацю в рамках підтримки нашого Центру та Бобровицької громади.

ЦНСП Бобровицької міської ради
Олег КИРИЧЕНКО