Дата: 02.02.2021 11:03

про початок громадського обговорення щодо врахування громадських  інтересів  у проєкті  містобудівної документації: «Детальний план території орієнтованою площею 0,0200 га яка розташована в межах  м. Бобровиця по вул. Чернігівська Чернігівської області для будівництва індивідуальних гаражів»

У відповідності до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проєктів містобудівної документації на місцевому рівні, затвердженому Постановою Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 № 555, Бобровицька міська рада повідомляє про початок громадського обговорення щодо врахування громадських  інтересів  у проєкті  містобудівної документації: «Детальний план території орієнтованою площею 0,0200 га яка розташована в межах м. Бобровиця по вул. Чернігівська Чернігівської області для будівництва індивідуальних гаражів».

Замовник містобудівної документації – Бобровицька  міська рада.

Розробник містобудівної документації – Фізична особа – підприємець Залозний Олександр Анатолійович, м. Чернігів, тел. (098) -558-57-02.

Головний архітектор проєкту – Яворовський Віталій Вікторович, кваліфікаційний сертифікат архітектора серія АА №004395

Підстава для розроблення: рішення 12 сесії 7 скликання Бобровицької міської ради №424-12/VII від 22 листопада 2018 року,  рішення 14 сесії  7 скликання Бобровицької міської ради №555-14/VII від 25 січня 2019 року

Посадовою особою відповідальною за організацію розгляду пропозицій визначено заступника міського голови Цибу Сергія Миколайовича.

Основні техніко-економічні показники проєкту:
 - загальна площа ділянок, що заплановані під забудову – 200,00 кв.м.
     (кожна ділянка по 100,00кв.м.)
- площа забудови індивідуальних гаражів – 36,00 м2;
- площа покриття в межах ділянок – 22,40 м2;
- площа озеленення в межах ділянок -141,60 м2.

Проєкт складається з текстових та графічних матеріалів.

Графічні матеріали:
- Схема розташування території в планувальній структурі населеного пункту (району).
- План існуючого використання території. Опорний план. Схема існуючих планувальних обмежень ( М 1:1000).
- Проєктний план. План червоних ліній. Схема організації руху транспорту і пішоходів ( М 1:1000).
- Схема проєктних планувальних обмежень ( М 1:1000).
- Схема інженерної підготовки території та вертикального планування  ( М 1:1000).
- Схема інженерних мереж, споруд і використання підземного простору  ( М 1:1000).

Текстові матеріали:
- Пояснювальна записка.
- Загальні положення.
- Сучасна планувальна система та забудова території.
- Характеристика об’єктів культурної спадщини.
- Функціональне зонування території.
- Архітектурно-планувальна організація території.
- Озеленення території.
- Транспорт.
- Основні містобудівні вимоги.
- Показники по детальному плану території.
- Інженерна підготовка території.
- Вертикальне планування.
- Охорона природного середовища та інженерне забезпечення території.
- Протипожежні заходи.
- Санітарні заходи.
- Водопостачання.
- Проєктні пропозиції.
- Протипожежні заходи.
- Каналізація.
- Проєктні пропозиції.
- Електропостачання.
- Телефонізація.
- Радіомовлення.
- Телебачення.
- Техніко-економічні показники детального плану території.
- Нормативні документі, які використовуються.

Детально із матеріалами проєкту містобудівної документації можна ознайомитися за адресою: м. Бобровиця, вул. Лупицька, 4 (адмінбудівля міської ради, 2 поверх, відділ містобудування та архітектури ) в робочі дні, з 9.00год. до 16.00год.  з 08 лютого 2021р. по 09 березня 2021 року до13: 00год.  включно.

Громадські слухання  відбудуться в великому залі   у приміщенні адмінбудівлі міської ради за адресою: м. Бобровиця,   вул. Незалежності,46, 3 поверх  «10» березня  2021 року об 11:00 год.

Запрошуються представники громадських організацій, мешканці підвідомчої території Бобровицької міської ради, розробники містобудівної документації, представники замовника.

Пропозиції до проєктів  містобудівної  документації  мають  право подавати:
1) повнолітні  дієздатні  фізичні  особи,  які  проживають на території  щодо якої розроблено відповідний проєкт  містобудівної документації на місцевому рівні;
2) юридичні особи,  об'єкти нерухомого майна яких розташовані на   території  щодо   якої   розроблено   відповідний проєкт містобудівної документації на місцевому рівні;
3) власники та користувачі земельних ділянок, розташованих на території  щодо якої розроблено проєкт містобудівної документації  та на суміжних з нею територіях;
4) представники органів самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на відповідну територію;
5) народні депутати України,  депутати  відповідних  місцевих рад.

Пропозиції  (зауваження)  можуть  подаватися  в письмовій формі під час громадського обговорення до  13-00год. 09.03.2021 р. та під час проведення громадських слухань в письмовій та/або  усній формі, які відбудуться «10» березня  2021 року об 11:00 год. в великому залі   у приміщенні адмінбудівлі міської ради, 3 поверх за адресою: м. Бобровиця,   вул. Незалежності,46 .
     Письмові пропозиції подаються фізичними особами із  зазначенням  прізвища, імені та по батькові, місця проживання, із  особистим  підписом.  Юридичні  особи  подають  пропозиції  із зазначенням  найменування  та  місцезнаходження  юридичної  особи.
     Анонімні пропозиції не розглядаються.

Додатки

Міська рада