Проведено нараду із старостами

Дата: 26.01.2021 16:14

Сьогодні, 26 січня, відбулася нарада зі старостами старостинських округів Бобровицької міської ради, яку провела керуючий справами (секретар) виконавчого комітету міської ради Наталія Сонець.
Сергій Циба, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів влади, надав роз’яснення щодо нововведень, які стосуються порядку оформлення видалення зелених насаджень.

За інформацією начальника відділу «Центр надання адміністративних послуг» Ольги Шилко, з 1 квітня у 13 старостинських округах буде впроваджено програмний комплекс «Соціальна громада». На сьогоднішній день, у 5 старостатах функціонують віддалені робочі місця, які вже підключені до реєстрів.

Перед присутніми також виступив директор комунального закладу Центр надання соціальних послуг міської ради Олег Кириченко щодо порядку надання соціальних послуг жителям громади Центром.

По організації повторних інструктажів з питань охорони праці поінформував присутніх головний спеціаліст з надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Валерій Байдюк.

Відділ організаційно-кадрової

роботи міської ради