Бобровицька міська рада
Чернігівська область

Рятувальники провели профілактичний рейд по житловому сектору

Дата: 22.01.2021 12:30
Кількість переглядів: 216

Через нехтування громадянами елементарних правил пожежної та, в першу чергу, власної безпеки, паління у ліжку, перенавантаження або несправність електромережі виникають пожежі внаслідок яких вогнем знищується майно, а люди втрачають здоров’я та, навіть, життя.
З метою зменшення кількості пожеж у житловому секторі рятувальники щодня проводять профілактичні бесіди з громадянами. Так, 21 січня фахівці Служби порятунку «101» спільно з представниками місцевого самоврядування, поліції провели інформаційно-роз’яснювальну роботу з мешканцями м. Бобровиця та с. Ст. Басань.

Фото без опису

Під час рейду, рятувальники нагадали громадянам правила пожежної безпеки, розповіли про основні причини виникнення пожеж, наслідки надзвичайних подій.

«Перенавантаження електромереж, несправність пічного та газового опалення, електрогосподарства може стати причиною виникнення пожежі, - наголошували вогнеборці. – Також, однією з найпоширеніших причин є необережне поводження з вогнем під час паління»

Співробітники Служби порятунку «101» зауважували, що через людську недбалість, халатність та нехтування елементарними правилами пожежної безпеки, внаслідок пожежі люди втрачають не лише майно, але й здоров’я та життя. Щоб люди не забували життєво важливі поради, рятувальники вручали громадянам листівки з правилами пожежної безпеки.

Державна служба України з надзвичайних ситуацій нагадує про необхідність дотримання елементарних правил пожежної безпеки. Постійно слідкуйте за станом опалювальних печей та димарів, своєчасно їх ремонтуйте. Слідкуйте за справністю електричних мереж. Будьте обережні при палінні та використанні відкритого вогню на горищах, в підвалах, сараях та інших підсобних приміщеннях.

 



« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора