Засідання виконкому

Дата: 14.01.2021 10:22

Бобровицька міська рада повідомляє,
що 26 січня  2021 року  об 11.00 годині, у адмінприміщенні  за адресою:
м. Бобровиця, вул.Незалежності, 46  відбудеться засідання виконавчого комітету Бобровицької міської ради

Питання для розгляду:

1. Про стан виконавської дисципліни, її покращення в міській раді за підсумками 2020 року.
2. Про стан  роботи із зверненнями громадян, що надійшли до Бобровицької  міської ради у 2020 році.
3. Про стан розгляду інформаційних запитів у Бобровицькій міській раді за 2020 рік.
4. Про проєкт рішення «Про внесення змін до Програми  «Компенсація фізичним  особам, які  надають  соціальні послуги громадянам  похилого  віку, особам з інвалідністю, дітям з інвалідністю, хворим, які не  здатні  до самообслуговування і  потребують  сторонньої допомоги   на 2021-2022  роки».
5. Про проєкт рішення «Про внесення змін до Програми проведення соціальної роботи з сім’ями, дітьми та молоддю  на підвідомчій території  Бобровицької міської ради  на 2021  рік».
6. Про встановлення лімітів споживання енергоносіїв  і комунальних послуг для установ та організацій, що утримуються за рахунок міського бюджету.
7. Про затвердження Порядку видачі дубліката свідоцтва про право власності на об'єкт нерухомого майна, у разі втрати, крадіжки або пошкодження оригіналу документа.
8. Про розгляд вироків Бобровицького районного суду.
9. Про внесення змін до рішення виконкому Бобровицької міської ради від 23.04.2019 року № 75.
10. Про внесення змін до рішення виконкому Бобровицької міської ради від 24.06.2019 року № 130.
11. Про комісію з житлових питань при виконкомі Бобровицької міської ради.
12. Про комісію з питань визначення стану зелених насаджень та їх відновної вартості на підвідомчій території  Бобровицької міської ради.
13. Про створення комісії з питань надання безоплатних соціальних послуг та соціальних послуг із встановленням диференційованої плати.
14. Про утворення міждисциплінарної команди для організації соціального захисту дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах на підвідомчій території Бобровицької міської ради.
15. Про    внесення змін у додаток № 2 до рішення виконавчого комітету Бобровицької міської ради від 14 травня 2020 року № 117.
16. Про затвердження інформаційних та технологічних карток адміністративних послуг, що надаються через відділ «Центр надання адміністративних послуг» Бобровицької міської ради.
17. Про внесення змін до інформаційних карток адміністративних послуг, що надаються через відділ «Центр надання адміністративних послуг» Бобровицької міської ради.
18. Про внесення змін у Порядок видачі довідок.
19. Про приватизацію квартир.
20. Про затвердження списку громадян, які мають право на отримання приватизаційних паперів.
21. Про розгляд звернень громадян  з питань квартирного обліку.
22.Про надання статусу дитини-сироти.
23. Про забезпечення функціонування прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу на підвідомчій території Бобровицької міської ради.
24. Про затвердження висновку про доцільність відібрання малолітньої дитини від батьків без позбавлення їх батьківських прав.
25. Про присвоєнна та зміну адреси.
26. Про погодження місця розташування пересувного торгівельного прилавка для провадження підприємницької діяльності.
27. Про надання грошової  допомоги на поховання.
28. Про надання грошової допомоги.
29. Інші питання.