Нарада директорів

Дата: 30.12.2020 11:15

29 грудня Людмилою Панасюк, начальником відділу освіти,  було проведено нараду директорів закладів загальної середньої освіти.

У нараді взяли участь: Сергій Циба, заступник міського голови, Леся Мусієнко, головний спеціаліст відділу державного нагляду за дотриманням  санітарного законодавства Бобровицького районного управлінням Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області  .

Розпочала нараду  Людмила Панасюк, начальник відділу освіти, яка зосередила увагу на особливостях роботи закладів освіти в умовах пандемії.

Леся Мусієнко, головний спеціаліст відділу державного нагляду за дотриманням  санітарного законодавства, детально проаналізувала   наказ МОЗ України від 25.09.2020 № 2205 «Про затвердження Санітарного регламенту для закладів загальної середньої освіти».

Приємно відмітити, що  Сергій Баняс, директор Кобижчанського закладу загальної середньої освіти  І-ІІІ ступенів,  Наталія Данько, директор Рудьківського  закладу загальної середньої освіти  І- ІІІ ступенів,  є освітніми експертами  державної  служби  якості освіти  в Чернігівській області.

Наталія Данько проінформувала щодо особливостей  інституційного аудиту  в закладах освіти  та забезпечення якості освіти в умовах пандемії.

Валентина Мартишевська, головний спеціаліст відділу освіти  звернула увагу на   наказ МОН України від 30.11.2020 № 1480 «Про затвердження Методичних рекомендацій з питань формування внутрішньої системи забезпечення  якості  освіти у закладах загальної середньої освіти».

Вкотре було звернено увагу керівників шкіл  на неухильне забезпечення прозорості та інформаційної відкритості закладів освіти, відповідно до ст. 30 Закону України «Про освіту».

Наталія Скакун, головний спеціаліст відділу освіти, проінформувала  директорів закладів освіти про хід виконання програми «Шкільне харчування на  2019-2021 роки» за підсумками 2020 року та   звернула увагу  щодо організації  інклюзивного навчання.

Людмила Панасюк підвела підсумки наради, подякувала за роботу  педагогічним колективам закладів  освіти та визначила основні пріоритетні  напрями роботи  освітянської родини  Бобровицької міської ради, ще раз наголосивши, що  якісні освітні послуги – є одним із  основних завдань закладів освіти.