Фестиваль-конкурс «Новорічний Львів. Злата Фест. Золоті таланти України»

Дата: 24.12.2020 09:07
Кількість переглядів: 692

20 грудня у м.Львів відбувся фестиваль-конкурс «Новорічний Львів. Злата Фест. Золоті таланти України», у якому, не тільки прийняли участь, а й зайняли призові місця аматори Бобровицького будинку культури.
Почесне місце «Гран-Прі» зайняла постійна учасниця народного драматичного колективу «ПІЛІГРИМ» - Інна Ярмоленко, під керівництвом Наталії Петрівни Пилипчук.
І місце у номінації «Естрадний вокал» за виконання твору «Пахне М’ята» (сл..В.Крищенка, муз. Г Татарченка), зайняло вокальне тріо «М’ята»у складі: Наталія Власенко, Інга Подгайко та Олександра Клюйко. Керівник Тетяна Михалівна Пасєчник.

Призові місця Лауреатів І та ІІ ступенів зайняли солістки Олександра Клюйко та Інга Подгайко.

Всі учасники відзначені дипломами та нагородами, керівники - подяками від організаторів фестивалю.

Відділ культури та туризму міської ради