Проведено нараду зі старостами та спеціалістами

Дата: 23.12.2020 16:12

Сьогодні, 23 грудня, відбулася нарада зі старостами та спеціалістами старостинських округів Бобровицької міської ради, яку провела керуючий справами (секретар) виконавчого комітету міської ради Наталія Сонець.
Де було розглянуто питання впровадження у старостинських округах інформаційної системи «Вулик».
За інформацією начальника відділу «Центр надання адміністративних послуг» Ольги Шилко, на сьогоднішній день, у 5 старостатах функціонують віддалені робочі місця, які вже підключені до реєстрів.
У 13 старостинських округах найближчим часом буде впроваджено ІС «Вулик», «Реєстр територіальних громад» та «Соціальна громада».

Другим питанням порядку денного було вивчення нотаріальних дій у старостатах (складання заповітів, заяв про прийняття та відмову від спадщини, видача довідок, довіреностей та ін.) Присутніх ознайомила державний нотаріус Людмила Кучерявець.

Організаційний відділ міської ради