Дата: 23.12.2020 15:07

Сьогодні відбулося чергове засідання виконавчого комітету під головуванням міського голови Тетяни Ковчежнюк. Де були присутні 24 члени виконавчого комітету.
На порядок денний винесено 25 проєктів рішень, які стосувалися: затвердження Регламенту виконавчого комітету, організації громадських робіт, затвердження схеми санітарного очищення населених пунктів підвідомчої території міської ради, інформаційних та технологічних карток адміністративних послуг, що надаються через відділ «Центр надання адміністративних послуг», порушення клопотання перед Чернігівським обласним фондом підтримки індивідуального житлового будівництва на селі щодо надання довгострокового пільгового кредиту, присвоєння та зміну адреси, надання дозволу на видалення зелених насаджень та внесення змін до ряду Програм Бобровицької міської ради у зв’язку із зміною підпорядкування.

Було затверджено попередній висновок стосовно відповідності інтересам та потребам територіальної громади пропозиції щодо ініціювання співробітництва територіальних громад на утримання КНП «Бобровицька опорна лікарня», після наданого роз’яснення Наталії Сонець, керуючого справами (секретарем) виконкому.

Всі рішення були одноголосно підтримані членами виконавчого комітету.

Організаційний відділ міської ради