Продуктові набори до Дня Святого Миколая

Дата: 16.12.2020 14:33

З першим снігом і морозами приходять в Україну зимові свята. Одне з найбільш шанованих християнських свят в Україні – день Святого Миколая, свято захисника, наставника і покровителя дітей. Він дарує усім віру, вселяє у душі світлі почуття, надихає творити добро. Святий Миколай здавна опікується дітками. На нього чекають мільйони малюків в усьому світі та сподіваються на своєрідне диво та здійснення заповітних мрій. У цей час всі діти з нетерпінням чекають подарунків.
І саме таку довгоочікувану зимову казку влаштувала дітям Молодіжна рада Бобровицької міської ради, організувавши збір речей, іграшок, засобів гігієни для малозабезпечених, багатодітних сімей та Старобасанської гімназії.

До цієї акції долучилися керівництво та працівники міської ради, старости старостинських округів. На зібрані кошти було придбано продуктові набори та солодощі.

Вручення подарунків розпочнеться напередодні Дня Святого Миколая.

Організаційний відділ міської ради