Шановні працівники суду!

Дата: 15.12.2020 08:05

Неупереджене, незалежне і справедливе правосуддя – запорука суспільної злагоди. Переконана, що професійний суддівський корпус завжди залишатиметься вірним складеній присязі, гідно виконуватиме свої професійні обов’язки в ім’я законності, справедливості, гуманізму, захисту прав і свобод людини, докладатиме максимум зусиль задля зміцнення демократичних засад судочинства.
Щиро вітаю вас з професійним святом!

Бажаю вам енергії та наснаги, міцного здоров’я й родинного затишку. Нехай вас завжди та в усьому супроводжує успіх, нехай удача та професійні успіхи будуть постійними супутниками у житті.

Секретар ради                                                                        Василь КУЧЕРИНА