Вшанування ліквідаторів наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

Дата: 14.12.2020 12:07

У історії нашого багатостраждального народу чимало скорботних дат, спогад про які пронизує серце гострим болем. Одна з них – 14 грудня, коли в Україні традиційно вшановують ліквідаторів наслідків аварії на Чорнобильській АЕС – людей, які ціною свого життя і здоров’я змогли приборкати страшну трагедію ХХ століття.
Сьогодні, за участі секретаря ради Василя Кучерини відбувся захід з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.
Учасники заходу вшанували пам’ять героїв-ліквідаторів та з почуттям глибокої вдячності і поваги вклонились тим, хто продовжує свій життєвий шлях. До пам’ятного знаку поклали живі квіти.

За мужність і самовідданість, виявлені під час ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи, активну громадську позицію та з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС ліквідаторам було вручено:

• Почесну грамоту обласної ради - Володимиру Литовку;
  • Почесні грамоти міської ради - Івану Ганжі, Олексію Гідемчуку, Григорію Кравченку;
  • Почесну грамоту районної державної адміністрації -  Віктору Чистякову.

Учасники заходу мали змогу обговорити болючі питання, кожне питання буде почуте, на кожну проблему буде відреаговано, жоден чорнобилець, жоден ліквідатор аварії на ЧАЕС не залишиться без уваги.

Організаційний відділ міської ради