Проведено нараду із старостами

Дата: 08.12.2020 16:55

8 грудня відбулася нарада із старостами старостинських округів Бобровицької міської ради, яку провела заступник міського голови Лариса Петько.
З першим питанням виступив генеральний директор КНП «Бобровицький районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Ігор Загорулько щодо приведення ФАПів та лікарських амбулаторій до нормативів відповідно до діючого законодавства. Присутні обговорили можливі шляхи вирішення цього питання.
Інна Овдій, начальник відділу правового забезпечення та кадрової роботи ознайомила присутніх зі змінами істотних умов праці для землевпорядників деяких старостинських округів, новопризначеним старостам наголосила на необхідності подання декларацій.

Розглядалися також питання розроблення схем санітарної очистки території старостинських округів на прикладі міста Бобровиця та названо у яких населених пунктах будуть розміщені пункти обігріву (відповідно до рішення засідання міської комісії ТЕБ та НС).

Організаційний відділ міської ради