Відбулося чергове засідання виконавчого комітету

Дата: 08.12.2020 16:53

Сьогодні, 8 грудня, відбулося чергове засідання виконавчого комітету під головуванням заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Лариси Петько.
На порядок денний винесено 29 проєктів рішень, які стосувались: проєкту бюджету Бобровицької міської об’єднаної територіальної громади на 2021 рік; Програми «Фінансової підтримки  в наданні послуг з  медичних оглядів призовників, допризовників, осіб, які проходять службу за контрактом та військовозобов’язаних, що надаються комунальним некомерційним підприємством «Бобровицька  центральна районна лікарня»  в 2021-2022 роках»; Програми «Підтримка служби переливання крові комунального  некомерційного підприємства «Бобровицька  центральна районна лікарня» Бобровицької районної ради  Чернігівської області   на 2021-2022 роки»; розгляду вироків Бобровицького районного суду та ухвал Чернігівського апеляційного суду; затвердження фінансового плану КП «Міськдобробут», ДП «Міськдобробут благоустрій» та ДП «Бобровицька ритуальна служба» КП «Міськдобробут»  на 2021 рік; розгляду звернень громадян з питань квартирного обліку; надання дозволу на видалення зелених насаджень; присвоєння та зміну адреси; надання грошової  допомоги та інші.

Щодо питання схвалення проєкту бюджету Бобровицької міської територіальної громади на 2021 рік і прогнозу бюджету на 2022-2023 роки присутніх ознайомила начальник фінансового управління Вікторія Грабова.

Було затверджено попередній висновок стосовно відповідності інтересам та потребам територіальної громади пропозиції щодо ініціювання співробітництва територіальних громад на утримання інфраструктурного об’єкта Новобиківський міжшкільний навчально-виробничий комбінат, після наданого роз’яснення Інною Овдій, начальника відділу правового забезпечення та кадрової роботи.

Всі рішення були одноголосно підтримані членами виконавчого комітету.

Організаційний відділ міської ради