День Збройних Сил України

Дата: 08.12.2020 16:30

6 грудня в нашій державі відзначали День Збройних Сил України. Саме цього дня 29 років тому парламент ухвалив Закон України «Про Збройні сили України», які виконують почесну місію – захищають державний суверенітет, територіальну цілісність, конституційний лад України та мирний сон громадян.

З метою виховування в учнів патріотичних почуттів до рідної землі, поваги до військвослужбовців, захисників України, які уособлюють Збройні Сили України; пробудження національної самосвідомості; формування гармонійної особистості, яка усвідомлює свою належність до сучасної української держави в закладах загальної середньої освіти Бобровицької міської ради було проведено ряд тематичних заходів: годину спілкування «Є така професія – Батьківщину захищати», конкурсно-розважальну програму «Я – син своєї землі», майстер-клас по стройовій підготовці «На варті рідної землі», урок мужності «Збройні сили – міць і гордість України» (Бобровицький ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 1), виховні години «Герої-українці», «Слава і сила козаків», «Відчуй себе героєм» (Озерянський ЗЗСО І-ІІІ ступенів), лінійку звитяги «Обов’язок громадян – захист рідної землі» (Браницький ЗЗСО І-ІІІ ступенів), виховний захід «Від запорожців звитяга в сучасних Збройних Силах України» (Рудьківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів), спортивні змагання (Бригинцівський ЗЗСО І-ІІ ступенів).

День Збройних Сил України є символом справжньої мужності, героїзму й відваги. Усі вищезазначені заходи стали кроком до осмислення здобувачів освіти як важливо бути гідними синами рідної землі, продовжувати традиції своїх батьків та бути справжніми захисниками України.