Дата: 04.12.2020 08:50

Бобровицьке РЛВ ДУ «Чернігівський обласний лабораторний центр МОЗ України» повідомляє, що в районі станом на 04.12.2020 р. зареєстровано 664 випадки захворювань на коронавірусну інфекцію СoViD -19 (м. Бобровиця -347, с. Ст. Басань- 8, с. Затишшя – 1, с. Олександрівка - 7, с. Зелене - 9, с. Горбачі-4, с. Осокорівка - 3, с. Кобижча- 38, Травкине – 2, с. Ярославка- 4, с Мирне – 24, с. Вороньки -14, с.Старий Биків - 8, с. Н. Биків- 13, с. Рудьківка-13, Макарівка -12, с. Марківці- 29, с. Н. Басань - 67, с. Озеряни - 9, с. Браниця-15, с. Осовець- 1, с. Піски- 11, с. Наумівка-2, с.Гаврилівка -1, с. Свидовець-1, с. Катеринівка-1,с. Козацьке- 2, с. Бригінці- 6, с. Соколівка-3, с. Щаснівка -4, с. Веприк -1, Білоцерківці - 2, Петрівка - 1), з них було госпіталізовано в інфекційне відділення КНП « Козелецька ЦРЛ» 47 осіб, 2 хворих в інфекційне відділення КНП « Борзнянська ЦРЛ» та 44 хворих в КНП « Бобровицька ЦРЛ», всі інші хворі знаходились на самоізоляції за місцем проживання. На сьогоднішній день 10 хворих знаходиться на стаціонарному лікуванні, 169 хворих знаходиться на самоізоляції. 471 хворий одужав, 14 хворих померло. Всього зареєстровано 968 контактних осіб.

Бобровицький РЛВ ДУ «Чернігівський ОЛЦ МОЗ України»